ZADZWOŃ BEZPOŚREDNIO: 730 532 578

KILKA SŁÓW O SOBIE:

 

MAM 51 LAT, JESTEM ŻONATY, MAM DWÓCH SYNÓW I TRADYCYJNE DLA OJCA RODZINY PROBLEMY I WYZWANIA DNIA CODZIENNEGO.

 

MIESZKAM NA PRZEDMIEŚCIACH WARSZAWY OD STRONY WSCHODNIEJ. 

 

DOTYCHCZAS ZAJMOWAŁEM SIĘ PISANIEM PRZEMÓWIEŃ POGRZEBOWYCH - JESTEM WŁAŚCICIELEM DOMENY  WWW.MOWAPOGRZEBOWA.PL

 

DO TEJ PORY MOJE PRZEMÓWIENIA BYŁY PISANE  DLA KSIĘŻY, ABY PODCZAS MSZY, ZAMIAST ZWYCZAJOWEJ PRZYPOWIEŚCI O ŁAZARZU, MOGLI PRZYBLIŻYĆ UCZESTNIKOM OSTATNIEGO POŻEGNANIA OSOBĘ ZMARŁEGO.

DZIĘKI TEMU POGRZEB ODRÓŻNIA SIĘ OD TRADYCJNEJ MSZY, GDZIE TYLKO NA POCZĄTKU JEST WYMIENIANE IMIĘ ZMARŁEGO Z INFORMACJĄ, ŻE  CEREMONIA JEST W JEGO INTENCJI. POZA TYM WSPOMNIENIEM TAKIE NABOŻEŃSTWO NIE RÓŻNI SIĘ NICZYM OD CONIEDZIELNEJ MSZY ALBO TEŻ OD TEJ NADAWANEJ W RADIU.

 

DZIĘKI MOIM TEKSTOM, UCZESTNICY OSTATNIEGO POŻEGNANIA MAJĄ OKAZJĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ O OSOBIE, KTÓRĄ ŻEGNAJĄ, POZNAĆ JEJ ŻYCIE, OSIĄGNIĘCIA I CHARAKTER.

 

W ZWIĄZKU Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM W PRZEDSTAWIANIU PODMIOTÓW POGRZEBU, ORAZ WYCHODZĄC NAPRZECIW DUŻEMU ZAPOTRZEBOWANIU NA PROFESJONALNIE PRZEPROWADZONE CEREMONIE ŚWIECKIE, POSTANOWIŁEM ZAOFEROWAĆ SWOJE USŁUGI.

 

 

 

 

CO OFERUJĘ, CZEGO NIE OFERUJĄ INNI?

 

 

 

WYSZEDŁEM Z ZAŁOŻENIA, ŻE TRADYCYJNA CEREMONIA POGRZEBU ŚWIECKIEGO JEST NIE DO KOŃCA POŚWIĘCONA ZMARŁEMU. ZWYKLE CZYTA SIĘ ŻYCIORYS, DODAJE TROCHĘ PRZERW MUZYCZNYCH OKRASZONYCH TRADYCYJNĄ MUZYKĄ POGRZEBOWĄ W STYLU AVE MARIA, CZY MARSZ ŻAŁOBNY.

JA POSTANOWIŁEM ZAPROPONOWAĆ - OPRÓCZ OCZYWIŚCIE TRADYCYJNEGO PODEJŚCIA - BARDZIEJ SPERSONALIZOWANE. 

 

PRZEDSTAWIAJĄC OSOBĘ ZMARŁEGO BARDZIEJ SKUPIAM SIĘ NA JEGO CHARAKTERZE, JAKI BYŁ, CO LUBIŁ, CZYM SIĘ PASJONOWAŁ, JAK BYŁ POSTRZEGANY PRZEZ NAJBLIŻSZYCH. 

 

W CHWILACH SKUPIENIA PROPONUJĘ TĘ MUZYKĘ, KTÓRĄ ZMARŁY UKOCHAŁ.  KAŻDY Z NAS MA SWOJE ULUBIONE PIOSENKI CZY MELODIE, KTÓRE JAK SŁYSZY W RADIO TO ROBI GŁOŚNIEJ. POTEM NAJBLIŻSI KOJARZĄ MUZYKĘ Z OSOBĄ. PODCZAS CEREMONII TAKI UTWÓR POZWALA PRZYWOŁAĆ WSPOMNIENIA.

 

DODATKOWO DYSPONUJĘ PROFESJONALNYM SPRZĘTEM AUDIOWIZUALNYM, OD SKANERA WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI, KTÓRY POTRAFI ZESKANOWAĆ NIE TYLKO STARE ZDJĘCIA, ALE TAKŻE STARE SLAJDY, A NAWET NEGATYWY - PO ZAAWANSOWANY SPRZĘT KOMPUTEROWY DO OBRÓBKI TAKIEJ GRAFIKI I TWORZENIA Z NIEJ PREZENTACJI ZDJĘĆ LUB FILMÓW, KTÓRE POTEM PREZENTUJĘ NA MONITORZE W TRAKCIE TRWANIA CEREMONII. 

 

MOŻE TO BYĆ TYLKO PORTRET W SEPII, ALE MOŻE TO BYĆ PREZENTACJA ZDJĘĆ ZMARŁEGO OD MŁODZIEŃCZYCH LAT, POPRZEZ WAŻNE DLA NIEGO WYDARZENIA, ZDJĘCIA Z RODZINĄ, PAMIĄTKOWE DEKORACJE ITP, - AŻ DO CZASÓW WSPÓŁCZESNYCH.  TO TAKŻE PRZYWOŁUJE WSPOMNIENIA.

 

SAM OPRACOWUJĘ CAŁĄ CEREMONIĘ, MAM WŁASNE NAGŁOŚNIENIE, WIĘC MOGĘ PRACOWAĆ W KAŻDYCH WARUNKACH. ABY DOBRZE PRZEDSTAWIĆ OSOBĘ, KTÓRĄ ŻEGNAMY MUSZĘ PRZEPROWADZIĆ POGŁĘBIONY WYWIAD Z RODZINĄ, W TRAKCIE KTÓREGO DOWIADUJĘ SIĘ JAK NAJWIĘCEJ O ZMARŁYM I USTALAM JAK GO PRZEDSTAWIĆ. DOBIERAM ZDJĘCIA I MUZYKĘ, DOSTOSOWUJĘ SIĘ DO ŻYCZEŃ RODZINY I NAJBLIŻSZYCH.

 

NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO ZNAM I WSPÓŁPRACUJĘ Z NAJLEPSZYMI DOMAMI POGRZEBOWYMI, TOTEŻ ZAMAWIAJĄC USŁUGĘ W PAKIECIE OFERUJĘ SPECJALNE OFERTY I WIEM KOGO MOŻNA POLECIĆ W ZALEŻNOŚCI OD TEGO,  CZEGO SOBIE ŻYCZY RODZINA I GDZIE PLANOWANY JEST POGRZEB.

 

DODATKOWO - DYSPONUJĘ MOBILNYM SPRZĘTEM NAGŁAŚNIAJĄCYM ORAZ PREZENTACYJNYM WIĘC JESTEM NIEZALEŻNY OD DOSTĘPU DO KAPLICY. CAŁĄ CEREMONIĘ MOŻNA ZORGANIZOWAĆ PRZY GROBIE JEŚLI TYLKO JEST TROCHĘ MIEJSCA. TO ELIMINUJE KONIECZNOŚĆ ZORGANIZOWANIA TRANSPORTU UCZESTNIKÓW Z ODLEGŁYCH SAL NA MIEJSCE POCHÓWKU ORAZ KOSZTY WYNAJMU SALI.

 

TEL: 730 532 578

 

ZBIGNIEW ANDRZEJEWSKI

 

PO WIĘCEJ INFORMACJI, ALBO W CELU REZERWACJI TERMINU ZADZWOŃ

 

WSPÓŁPRACUJĘ ZE WSZYSTKIMI DOMAMI POGRZEBOWYMI

730 532 578

Zadzwoń bezpośrednio 

KONTAKT@MISTRZ-CEREMONII.PL

730 532 578

MISTRZ CEREMONII POGRZEBOWEJ

MÓJ WYSTĘP W TV