Wszystkie opinie są autentyczne.

Mam, zgodnie z RODO, pisemne zezwolenia od osób, które wystawiły swoje komentarze. 

"PRAGNIEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA PIĘKNE, CIEPŁE, WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE NASZEGO UKOCHANEGO SYNA BARTOSZA. CHCIELIŚMY, ABY TO NASZE OSTATNIE POŻEGNANIE BYŁO WYJĄTKOWE … I TAKIE WŁAŚNIE BYŁO.

W OGROMNEJ MIERZE TO WŁAŚNIE DZIĘKI PANU, DZIĘKI PANA KULTURZE OSOBISTEJ, EMPATII, PROFESJONALIZMOWI.

W PRZYGOTOWANEJ PRZEZ PANA LAUDACJI BYŁO ZAWARTE TAK WIELE INFORMACJI Z ŻYCIA BARTOSZA, CO PODKREŚLAŁO JAK WYJĄTKOWYM I WSPANIAŁYM BYŁ CZŁOWIEKIEM.

DODATKOWO PREZENTACJA ZDJĘĆ I ULUBIONA MUZYKA BARTOSZA PRZYWOŁYWAŁY CIEPŁE WSPOMNIENIA.

WSZYSCY ZGROMADZENI PATRZYLIŚMY I SŁUCHALIŚMY ZE WZRUSZENIEM. TA PIĘKNA I WZRUSZAJĄCA CEREMONIA BYŁA PIERWSZĄ ŚWIECKĄ CEREMONIĄ POŻEGNANIA W HISTORII NASZEJ BLIŻSZEJ I DALSZEJ RODZINY.

JAKŻE RÓŻNIŁA SIĘ ONA OD TRADYCYJNYCH, KOŚCIELNYCH CEREMONII, GDZIE OSOBĘ ZMARŁĄ TRAKTUJE SIĘ BARDZO MARGINALNIE, A ISTOTĄ CAŁEJ CEREMONII POGRZEBOWEJ JEST PO PROSTU SAMA LITURGIA.

PRAWDOPODOBNIE WIĘKSZOŚĆ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH BARTOSZOWI W JEGO OSTATNIEJ DRODZE TO BYŁY OSOBY WIERZĄCE. OBIECYWALI, ŻE BĘDĄ MODLIĆ SIĘ ZA SPOKÓJ JEGO DUSZY. JEDNOCZEŚNIE WSZYSCY (!) PODKREŚLALI WYJĄTKOWOŚĆ ŚWIECKIEJ CEREMONII POŻEGNALNEJ – TEN NIEZWYKLE CIEPŁY, TAKI NATURALNY, LUDZKI I BARDZO OSOBISTY CHARAKTER CAŁEJ UROCZYSTOŚCI.

PRZYJĘLI TĘ FORMĘ POŻEGNANIA Z UZNANIEM I APROBATĄ. JESTEŚMY PRZEKONANI, ŻE BARTOSZKOWI PODOBAŁBY SIĘ JEGO WŁASNY POGRZEB, A TO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE.

RAZ JESZCZE BARDZO DZIĘKUJEMY! GRAŻYNA I ANDRZEJ BOŻEK"

 

 

"BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DZISIEJSZE WSPARCIE W TYM SMUTNYM DLA NAS DNIU. DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALIZM I TAKĄ ADEKWATNOŚĆ.

PONIEWAŻ PIERWSZY RAZ KORZYSTAŁAM Z TEGO TYPU USŁUGI, BAŁAM SIĘ, CZY OBCA OSOBA BĘDZIE POTRAFIŁA PRZEDSTAWIĆ NASZEGO TATĘ, TAK JAK MY GO ZNALIŚMY, POSTRZEGALIŚMY, PAMIĘTALIŚMY. PANU SIĘ TO UDAŁO DOSKONALE. WYWOŁAŁ PAN WIELE WZRUSZEŃ I PRZYWOŁAŁ WIELE WSPOMNIEŃ. BYŁO DOKŁADNIE TAK JAK CHCIELIŚMY, BEZ PATOSU, Z CIEPŁEM I TAKĄ „NORMALNOŚCIĄ”.

POZDRAWIAM, JOANNA LASKOWSKA "

 

 

"DZIĘKUJĘ ZA BARDZO DOBRĄ WSPÓŁPRACĘ I PERFEKCYJNĄ ORGANIZACJĘ CEREMONII POGRZEBOWEJ MOJEGO MĘŻA, KRZYSZTOFA. DOBRZE NAPISANE, WYWAŻONE TEKSTY BYŁY PRZEZ PANA WYGŁOSZONE DOKŁADNIE TAKA JAK POWINNY, BEZ NADMIERNEGO PATOSU ALE Z UCZUCIEM.

WIĘKSZOŚĆ OSÓB PO RAZ PIERWSZY UCZESTNICZYŁA W ŚWIECKIM POGRZEBIE. WSZYSCY, NAWET NAJBARDZIEJ ZAGORZALI KATOLICY, JEDNOGŁOŚNIE OCENILI, ŻE CEREMONIA BYŁA PRZEPIĘKNA I WZRUSZAJĄCA. POZDRAWIAM, HANNA KRAWCZYK-SZTOBRYN" 

 

 

"CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ ZA POPROWADZENIE CEREMONII POŻEGNALNEJ MOJEGO MĘŻA W LIPCU 2020. WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY POŻEGNANIA UDAŁO NAM SIĘ BEZPROBLEMOWO DOPRACOWAĆ TELEFONICZNIE/MAILOWO (W TYM ZDJĘCIA I MUZYKĘ), A PAŃSKI SPOSÓB POPROWADZENIA CEREMONII  POZWOLIŁ NA GODNE I BARDZO OSOBISTE POŻEGNANIE ZGODNE Z OCZEKIWANIAMI NAJBLIŻSZEJ RODZINY I PRZYBYŁYCH PRZYJACIÓŁ.

Z POWAŻANIEM, JOANNA SOKÓLSKA"

 

 

"KILKA DNI TEMU POŻEGNALIŚMY MOJEGO UKOCHANEGO TATĘ. ODEJŚCIE BLISKIEJ SERCU OSOBY TO JEDEN Z NAJTRUDNIEJSZYCH W ŻYCIU CZŁOWIEKA. W TYCH BOLESNYCH CHWILACH BARDZO WAŻNE BYŁO DLA NAS, ABY CEREMONIA POGRZEBOWA ODBYŁA SIĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY I GODNY. WŁAŚNIE DLATEGO ZDECYDOWAŁAM SIĘ POSZUKAĆ KOGOŚ, KOMU MOŻNA BĘDZIE ZAUFAĆ I POWIERZYĆ TO NIEZWYKLE TRUDNE ZADANIE.

PAN ZBIGNIEW ANDRZEJEWSKI SPRAWIŁ, ŻE CEREMONIA OSTATNIEGO POŻEGNANIA NASZEGO TATY BYŁA CEREMONIĄ INNĄ OD WSZYSTKICH. MOWA LAUDACYJNA UJĘTA W PIĘKNE SŁOWA, ODDAWAŁA WSZYSTKO, CO W NASZYCH SMUTNYCH SERCACH I WYWARŁA OGROMNE WRAŻENIE NA WSZYSTKICH ZGROMADZONYCH.

CAŁOŚĆ DOPEŁNIONA WSPOMNIENIAMI, POEZJĄ ORAZ OPRAWĄ MUZYCZNĄ – WSZYTKO TO SPRAWIŁO, ŻE OSTANIE POŻEGNANIE NASZEGO TATY BYŁO CZYMŚ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWYM, A UROCZYSTOŚĆ DOPRACOWANA W NAJMNIEJSZYCH SZCZEGÓŁACH.  

MÓJ TATO BYŁ OSOBĄ NIESZABLONOWĄ I WIEM, ŻE TAKIEGO WŁAŚNIE POŻEGNANIA BY SOBIE ŻYCZYŁ. CEREMONIA POGRZEBOWA JEST TĄ OSTATNIĄ UROCZYSTOŚCIĄ W ŻYCIU CZŁOWIEKA, I JEŚLI KTOŚ POSZUKUJE GODNEGO, WZRUSZAJĄCEGO POŻEGNANIA, TO ZDECYDOWANIE WARTO POWIERZYĆ JĄ KOMUŚ TAKIEMU, JAK PAN ZBIGNIEW ANDRZEJEWSKI.

OGROMNIE DZIĘKUJEMY ZA PROFESJONALIZM, SUBTELNOŚĆ, EMPATIĘ, KULTURĘ OSOBISTĄ, O KTÓRĄ TAK TRUDNO W DZISIEJSZYM ZABIEGANYM ŚWIECIE ORAZ WZRUSZAJĄCE SŁOWA, KTÓRE NAJPIĘKNIEJ POKAZAŁY KIM BYŁ MÓJ WYJĄTKOWY TATO.

Z POWAŻANIEM, ANETA ŚMIGIELSKA-ROGACZ"

 

 

"JESZCZE RAZ UPRZEJMIE DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE I PROWADZENIE PIĄTKOWEJ UROCZYSTOŚCI. ROZMAWIALIŚMY Z ŻONĄ I DOSZLIŚMY DO WSPÓLNEGO WNIOSKU, ŻE JEŚLI KIEDYKOLWIEK (OBY NIEPRĘDKO) BĘDZIEMY ORGANIZOWAĆ PODOBNE WYDARZENIE, O POMOC ZWRÓCIMY SIĘ WŁAŚNIE DO PANA. POZDRAWIAM, MACIEJ PANFIL"

 

"JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POPROWADZENIE DZIŚ POGRZEBU DZIADKA. BYŁO BARDZO PROFESJONALNIE I WZRUSZAJĄCO. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO. POZDRAWIAM. ANIA PAJĄK"

 

"CHCIELIBYŚMY PANU BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA PRZEPIĘKNIE POPROWADZONĄ UROCZYSTOŚĆ DEDYKOWANĄ NASZEMU SYNOWI.

ZARÓWNO SAMA CEREMONIA, JAK I POCHÓWEK PRZEBIEGŁY W SPOSÓB ZGODNY Z NASZYMI OCZEKIWANIAMI. PRAGNĘLIŚMY, ABY WSZYSCY MOGLI RAZEM Z NAMI GŁĘBOKO DOŚWIADCZYĆ, JAK WAŻNY BYŁ DLA NAS BARTEK I JAK BARDZO CIERPIMY Z POWODU JEGO ODEJŚCIA. SYTUACJA JEST DLA NAS TRUDNA, ALE JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI, ŻE TO WŁAŚNIE Z PANEM MOGLIŚMY WSPÓŁPRACOWAĆ.

BARDZO DZIĘKUJEMY I WYRAŻAMY SŁOWA UZNANIA. JOLANTA I DARIUSZ KOŁOTA"

 

 

"PAN ZBIGNIEW WYKAZAŁ SIĘ PROFESJONALIZMEM I WYCZUCIEM JAKICH RODZINA POTRZEBOWAŁA W TRUDNYCH CHWILACH ZWIĄZANYCH Z PRZYGOTOWANIAMI UROCZYSTOŚCI POCHÓWKU UKOCHANEJ BABCI.

JEGO PORADY I WYWAŻONE PODEJŚCIE DO PRZEBIEGU CEREMONII OKAZAŁY SIĘ BARDZO POMOCNE.

OPRAWA, KTÓRĄ PRZYGOTOWAŁ POPRZEDZONA ZOSTAŁA KONSULTACJAMI, W KTÓRYCH ZE ZROZUMIENIEM POTRAFIŁ PRZYJMOWAĆ KOLEJNE, NAWARSTWIAJĄCE SIĘ UWAGI.

TA WSPÓLNA PRACA ZAOWOCOWAŁA STONOWANYM W ŚRODKACH, JEDNAK PRZEPIĘKNYM POŻEGNANIEM.

SZCZERZE POLECAM PANA ZBIGNIEWA ANDRZEJEWSKIEGO JAKO MISTRZA CEREMONII A SŁOWO MISTRZ NIE JEST TU BYNAJMNIEJ PRZESADZONE. ŁUKASZ KACZMAREK"

 

 

"SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POPROWADZENIE CEREMONII.

TO BYŁO BARDZO WZRUSZAJĄCE PRZEŻYCIE DLA RODZINY.

SYN JANUSZA STWIERDZIŁ, ŻE PO RAZ PIERWSZY BYŁ NA TAK WSPANIALE PRZYGOTOWANEJ I WZRUSZAJĄCEJ CEREMONII. BYŁ PAN DOSKONALE PRZYGOTOWANY I BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TAK TAKTOWNIE I PROFESJONALNIE PRZEPROWADZENIE TEGO WYDARZENIA. MAŁGORZATA WERECKA"

 

 

"CHCIAŁAM WRAZ Z CAŁĄ RODZINĄ SERDECZNIE PANU PODZIĘKOWAĆ ZA POPROWADZENIE CEREMONII POGRZEBOWEJ MOJEGO TATY EDWARDA.

ZA PANA PROFESJONALIZM, ŚWIETNIE NAPISANĄ LAUDACJĘ, KTÓRA BRZMIAŁA TAK JAKBY PAN ZNAŁ MOJEGO OJCA OSOBIŚCIE.

WIELE OSÓB, Z KTÓRYMI ROZMAWIALIŚMY PO POGRZEBIE PODKREŚLAŁO, ŻE PIERWSZY RAZ UCZESTNICZYŁO W TEGO TYPU ŚWIECKIEJ CEREMONII I SĄ BARDZO POZYTYWNIE ZASKOCZENI.

Z PEWNOŚCIĄ PRZEPROWADZONA PRZEZ PANA UROCZYSTOŚĆ PRZYPADŁABY MOJEMU TACIE DO GUSTU, PONIEWAŻ NIE MIAŁ ZBYT BLISKICH ZWIĄZKÓW Z KOŚCIOŁEM KATOLICKIM A BYŁ TO DLA NAS ZBYT WAŻNY MOMENT Z ŻYCIU, ŻEBY ZDAWAĆ SIĘ NA PRZYPADKOWĄ OSOBĘ, KTÓRA NIE DO KOŃCA WIADOMO CO POWIE.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. KATARZYNA KOCH"

 

 

"PAN ZBIGNIEW POMÓGŁ MI I MOJEMU RODZEŃSTWU PRZEJŚĆ OSTATNIĄ WSPÓLNĄ ŚCIEŻKĘ PO ŚMIERCI NASZEGO TATY. BARDZO PROFESJONALNIE PODCHODZI DO SWOICH OBOWIĄZKÓW, PRZYKŁADA WAGĘ DO NAJMNIEJSZEGO SZCZEGÓŁU, BUDUJE ATMOSFERĘ CAŁKOWICIE ODLEGŁĄ OD STANDARDOWYCH REGUŁEK I ZASAD, CO DAJE POCZUCIE, ŻE ŻEGNAMY KOGOŚ SZCZEGÓLNEGO I JEDYNEGO, A NIE KOLEJNĄ OSOBĘ, KTÓRA ODESZŁA. PAN ZBIGNIEW WYKAZUJE OGROMNĄ EMPATIĘ, ŁAGODNOŚĆ, WYCZUCIE I TAKT. DZIĘKUJĘ I JEŚLI KTOŚ JESZCZE ZASTANAWIA SIĘ NAD SKORZYSTANIEM Z POMOCY PANA ZBIGNIEWA TO Z NAJCZYSTSZYM SUMIENIEM POLECAM. ELIZA BAKANOWSKA"

 

 

"JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POPROWADZENIE CEREMONII.

WYSZŁO DOKŁADNIE TAK JAK CHCIELIŚMY I JAK ŻYCZYŁBY SOBIE TATA.

WSZYSTKO BYŁO BARDZO PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE.

PRZEMOWA BYŁA BARDZO PIĘKNA I OSOBISTA.

DOCENIAMY WYSIŁEK, KTÓRY WŁOŻYŁ PAN W PRZYGOTOWANIE CAŁEJ OPRAWY.

UTWORY MUZYCZNE I LITERACKIE BARDZO DOBRZE UZUPEŁNIAŁY CHARAKTER CEREMONII.

POZDRAWIAM.

AGNIESZKA BAKANOWSKA-PASTERNAK"

 

 

"SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU ZA PIĘKNĄ OPRAWĘ CEREMONII POŻEGNALNEJ MOJEJ MAMY - BARBARY GĄGAŁY W DNIU 7 STYCZNIA BR.

SZCZEGÓLNIE PRAGNĘ WYRAZIĆ WDZIĘCZNOŚĆ, ŻE NAKŁONIŁ MNIE PAN DO PREZENTACJI ZDJĘĆ, TERAZ NIE MAM ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI, ŻE STANOWIŁY ONE INTEGRALNY ELEMENT POŻEGNANIA.

MIŁO MI TAKŻE PRZEKAZAĆ, ŻE WSZYSCY OBECNI W MOWIE POŻEGNALNEJ CZULI NAWIĄZANIE DO OSOBISTYCH RELACJI Z MAMĄ.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

IRENA GĄGAŁA-NAROŻNIAK WRAZ Z RODZINĄ"

 

 

"JESZCZE RAZ CHCIAŁBYM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU W IMIENIU RODZINY ZA NAPISANIE PIĘKNEJ MOWY POŚWIĘCONEJ BABCI, ZA JEJ WYGŁOSZENIE, ZA POPROWADZENIE CEREMONII I POCHÓWKU.

CEREMONIA BYŁA PIĘKNA I GODNA, BEZ ZBĘDNEGO PATOSU. WŁAŚNIE TAKIEJ CEREMONII ŻYCZYŁABY SOBIE BABCIA.

MY ZAŚ CHCIELIŚMY, ŻEBY BYŁA SKONCENTROWANA NA BABCI. I TAKA TEŻ OKAZAŁA SIĘ.

BABCIA BYŁA OSOBA NIEWIERZĄCĄ. WIĘKSZOŚĆ CZŁONKÓW NASZEJ RODZINY TO TAKŻE OSOBY NIEWIERZĄCE. NIEMNIEJ NA POGRZEBIE BYŁY OSOBY WIERZĄCE. WSZYSCY, ZARÓWNO CI NIEWIERZĄCY, JAK I WIERZĄCY, BYLI WZRUSZENI POGRZEBEM.

POŻEGNAŁ PAN W NASZYM IMIENIU NAJWSPANIALSZĄ OSOBĘ NA ŚWIECIE, MOJĄ BABCIĘ.

I UDZIELIŁ NAM PAN POMOCY W NAJTRUDNIEJSZYM MOMENCIE NASZEGO DOTYCHCZASOWEGO ŻYCIA.

ZA CO JESTEŚMY NIEZMIERNIE WDZIĘCZNI.

ZE WZRUSZENIEM, WIELKIMI PODZIĘKOWANIAMI I NAJSERDECZNIEJSZYMI POZDROWIENIAMI.

RODZINA PANI KRYSTYNY JAROSIK"

 

"DZIĘKUJĘ ZA POPROWADZENIE CEREMONII POGRZEBOWEJ MOJEGO BRATA.

SPROSTAŁ PAN NASZYM WYMAGANIOM. W SWOJEJ MOWIE BARDZO DOBRZE ODDAŁ PAN CHARAKTER ZMARŁEGO BRATA. OPRAWA MUZYCZNA, SŁOWA, SPOSÓB PROWADZENIA NADAŁY TEJ UROCZYSTOŚCI ODPOWIEDNI NASTRÓJ.

PROFESJONALNIE POPROWADZONA CEREMONIA – POLECAM.  WOJCIECH Z." 

 

"CHCIAŁAM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ.

CIESZĘ SIĘ, ŻE ZAUFAŁAM SOBIE I ZADZWONIŁAM DO PANA I PAN POPROWADZIŁ UROCZYSTOŚĆ. BYŁO WSPANIALE - O ILE MOGĘ TO TAK OKREŚLIĆ.

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI - RODZINA WSPOMINA UROCZYSTOŚĆ JAKO PIĘKNĄ.

Z WYRAZAMI SZACUNKU. MARTA LESZCZYŃSKA" 

 

 

"DZIĘKUJĘ SERDECZNIE W IMIENIU SWOIM I RODZINY, ZA PANA PROFESJONALIZM, TAKT I KLASĘ OKAZANE NAM PODCZAS CAŁEJ WSPÓŁPRACY I W TRAKCIE SAMEJ UROCZYSTOŚCI.

TO BYŁA WIELKA POMOC.

Z SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI MAGDALENA ROMAŃSKA" 

 

 

"W IMIENIU CAŁEJ RODZINY CHCIAŁABYM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU ZA PRZYGOTOWANIE TAK PIĘKNEJ I WZRUSZAJĄCEJ CEREMONII. JESTEŚMY POD OGROMNYM WRAŻENIEM TEGO, JAK DOBRZE UDAŁO SIĘ PANU OPOWIEDZIEĆ O WUJKU, UCHWYCIĆ JEGO CHARAKTER, ODDAĆ JEGO USPOSOBIENIE. ZAPROPONOWANA PRZEZ PANA ŚWIECKA FORMA CEREMONII POGRZEBOWEJ OKAZAŁA SIĘ DOKŁADNIE TYM, CZEGO POTRZEBOWALIŚMY. WSPOMINALIŚMY KOCHANĄ OSOBĘ W ATMOSFERZE SPOKOJU I ZADUMY. BYŁO POWAŻNIE, ELEGANCKO I NA POZIOMIE, ALE NIE ZABRAKŁO TEŻ OSOBISTYCH WSPOMNIEŃ, ZABAWNYCH ANEGDOT, ULUBIONYCH ZDJĘĆ Z DAWNYCH CZASÓW, MUZYKI. PO CEREMONII WRÓCILIŚMY DO DOMÓW Z POCZUCIEM SPOKOJU, SPEŁNIENIA I TAKĄ WRĘCZ ULGĄ, ŻE WSPÓLNIE UDAŁO NAM SIĘ GO TAK PIĘKNIE I GODNIE POŻEGNAĆ. WIELE ZGROMADZONYCH OSÓB RÓWNIEŻ DOCENIŁO PANA PRACĘ I PRZEKAZAŁO NAM POZYTYWNE OPINIE O PANA PRACY. PRZEKAZALIŚMY TEŻ REKOMENDACJE DO DOMU POGRZEBOWEGO.

DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE.

KATARZYNA KAJAK"

 

 

"WSPÓLNIE Z MĘŻEM CHCIAŁABYM BARDZO PODZIĘKOWAĆ PANU ZA PROFESJONALIZM, ZROZUMIENIE I PRZYJAZNE PODEJŚCIE W TEJ TRUDNEJ CHWILI. CAŁA CEREMONIA ŚWIECKIEGO POGRZEBU W DNIU 10.10.2019 R. ZOSTAŁA PRZEPROWADZONA Z WIELKIM TAKTEM. OPRAWA BYŁA UROCZYSTA, A WSZYSTKIE NASZE PROŚBY ZOSTAŁY UWZGLĘDNIONE. OSOBA PANA JEST GODNA POLECENIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

Z WYRAZAMI SZACUNKU.

HANNA I JACEK BLEJA"

 

 

"CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ ZA PIĘKNIE PRZEPROWADZONĄ, WZRUSZAJĄCĄ CEREMONIĘ POGRZEBOWĄ MOJEJ MAMY.

RAZEM Z CÓRKĄ JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLONE Z USŁUGI I MOŻEMY JĄ POLECIĆ KAŻDEMU, KTO ZDECYDUJE SIĘ NA POGRZEB ŚWIECKI.

POZDRAWIAM SERDECZNIE". KATARZYNA BERNARD" 

 

 

"PEŁEN PROFESJONALIZM, WSPARCIE I PRZYGOTOWANIE. PAN ZBIGNIEW SZCZEGÓŁOWO I WNIKLIWIE PRZYGOTOWUJE SIĘ DO ODPRAWIANE CEREMONII, DZIĘKI CZEMU, MIMO SMUTKU I ŻAŁOBY, WSPOMINA O WIELU CIEPŁYCH I WSPÓLNYCH RODZINNYCH CHWILACH, CO WPŁYWA NA ATMOSFERĘ CAŁEJ CEREMONII.

POZDRAWIAM. JAROSŁAW STANIK"

 

 

"JESZCZE RAZ PRAGNĘ SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU ZA PROWADZENIE CEREMONII ŚWIECKIEGO POGRZEBU MOJEJ MAMY (JÓZEFY WACHACZ) W DNIU 29 LIPCA BR.

RZECZYWIŚCIE, PROWADZIŁ PAN CEREMONIĘ WEDŁUG STANDARDÓW PRZYJĘTYCH PRZEZ PANA, O KTÓRYCH PISZE PAN NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

SĄ TO STANDARDY NAJWYŻSZE. KAŻDEJ OSOBIE, KTÓRĄ SPOTKA TA SMUTNA OKOLICZNOŚĆ, MOGĘ POLECIĆ PANA USŁUGI Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Z WYRAZAMI SZACUNKU". EUGENIUSZ WACHACZ"

 

 

"JESZCZE RAZ BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU ZA POPROWADZENIE UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ MOJEGO TATY. POMIJAJĄC EMOCJE ZWIĄZANE ZE ŚMIERCIĄ TATY BYŁAM WCZORAJ DZIĘKI PANU SPOKOJNA, WIEDZIAŁAM, ŻE WSZYSTKO ODBĘDZIE SIĘ TAK JAK POWINNO. W CZASIE KILKU ROZMÓW POTRAFIŁ PAN WZBUDZIĆ ZAUFANIE I PEWNOŚĆ, ŻE MOJE NIEUDOLNE PRÓBY OPOWIADANIA O TYM KIM BYŁ TATA ZAMIENIĄ SIĘ W SŁOWA DAJĄCE POCIESZENIE CAŁEJ RODZINIE I ZNAJOMYM. I TAK SIĘ STAŁO.

MAMA JEST W OGROMIE SWOJEGO SMUTKU SZCZĘŚLIWA, ŻE CEREMONIA ODBYŁA SIĘ W TAKI WŁAŚNIE SPOSÓB, DZIĘKUJE PANU ZA OBECNOŚĆ PEŁNĄ SZACUNKU I SPOKOJU. I JESZCZE ZA CIEPŁY GŁOS.

PRZEKAZUJĘ PANU RÓWNIEŻ CAŁĄ MASĄ MIŁYCH SŁÓW OD WIELU OSÓB SPOZA RODZINY UCZESTNICZĄCYCH WE WCZORAJSZEJ UROCZYSTOŚCI.  DZIĘKUJĘ,  POZDRAWIAM. AGNIESZKA OKOŃSKA"

 

 

"CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ ZA PIĘKNE I BARDZO WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE MOJEJ MAMY. CZĘŚĆ OSÓB, KTÓRE PIERWSZY RAZ UCZESTNICZYŁY W POGRZEBIE ŚWIECKIM BYŁY PRZEKONANE, ŻE JEST PAN ZNAJOMYM ALBO KIMŚ Z RODZINY PRZEZ TO JAK PAN JĄ PIĘKNIE I DOKŁADNIE OPISAŁ…

WSZYSCY BYLI BARDZO WZRUSZENI!

POZDRAWIAM, MARTA PIOTROWSKA"

 

PONIŻEJ ZAŁĄCZAM OPINIE, KTÓRE OTRZYMAŁEM OD RODZIN PO CEREMONIACH

PO WIĘCEJ INFORMACJI, ALBO W CELU REZERWACJI TERMINU ZADZWOŃ

 

WSPÓŁPRACUJĘ ZE WSZSYTKIMI DOMAMI POGRZEBOWYMI

Zadzwoń bezpośrednio 730 532 578

KONTAKT@MISTRZ-CEREMONII.PL

730 532 578

MISTRZ CEREMONII POGRZEBOWEJ

MÓJ WYSTĘP W TV